Loading...
Пароізоляційна плівка Dorken Delta Reflex Plus.
Пароізоляційна плівка Dorken Delta Reflex
Пароізоляційна плівка Juta Паробар'єр Н96
Пароізоляційна мембрана Juta Паробарьер VAP
Пароізоляційна плівка Juta Паробар'єр H110
Пароізоляційна плівка Juta Паробар'єр H90
Пароізоляційна плівка Eurovent Standart ALU 130
Пароізоляційна плівка Eurovent Standart ALU 90
Пароізоляційна плівка Strotex 110 PI
Пароізоляційна плівка Strotex AL 90
Фольгована пароізоляційна плівка Lenko ML 140 AL
Пароізоляційна плівка Juta R110

Сторінка 1 з 2, показується 12 записів із 13 всього, починаючи з запису 1, закінчуючи 12

Пароізоляція

Пароізоляція - це незамінна складова тепла та комфорту Вашої оселі. Даний тип будівельних мембран надійно захищає внутрішній шар утеплювача, значно подовжує термін його експлуатації, а також перешкоджає утворенню накопичень бруду та водяної пари.


Для того, щоб краще розуміти, для чого потрібні пароізоляційні плівки, пропонуємо розібратися у принципах їх роботи.

Пароізоляція: принципи роботи

Пароізоляційна плівка виконує 3 важливі функції: ізолюючу, захисну та регулюючу. Саме вона допомагає утримувати на оптимальному рівні кількість вологи та водяної пари у дахових конструкціях.


Використовувати пароізоляцію можна для практично будь-яких структур у скатних чи плоских дахах. Ця дахова плівка, як правило складається з трьох шарів:


  • внутрішнього (армованої сітки з пропілену)

  • 2-х зовнішніх (поліетиленових).


Проте досить часто використовується також додатковий захисний шар, виконаний з алюмінію.


Наявність армованої решітки всередині пароізоляційного матеріалу забезпечує можливість витримування значних навантажень та стійкість до зовнішнього механічного впливу. Дуже часто також пароізоляційну армовану плівку використовують для захисту шару мінеральної вати всередині приміщення.


Існують проте варіанти мембран без армованої частини. Тоді вони просто складаються з декількох шарів поліетилену. Що цікаво, саме такі плівки забезпечують кращу ізоляцію від пару, проте є менш стійкими до навантажень.


Ще одним видом пароізоляційних плівок є фольговані. Вони можуть стати у пригоді, якщо Ви також плануєте мінімізувати тепловтрати у своєму приміщенні. Фольгована частина плівки відбиває тепло в середину будинку, тим самим прогріваючи його.

Встановлення пароізоляційних плівок

Пароізоляцію можна встановлювати як в горизонтальному, так і в вертикальному напрямку. Найкраще використовувати для монтажу плівок на теплоізоляційний шар будівельні скоби чи цвяхи з рівною шляпкою.


Деколи при встановленні пароізоляції також використовують додаткові підручні засоби: обрізну чи необрізну дошки, гіпсокартон. Все залежить від того, які подальші роботи плануються в приміщенні.

Для того, щоб змонтована пароізоляція була максимально ефективною, рекомендується також зафіксувати стики матеріалу будівельною клейкою стрічкою. Особливо важливим є зробити це там, де існує підвищений рівень вологості, як правило - у приміщенні ванної чи навіть на кухні.


Якщо для своїх робіт Ви обрали фольговану пароізоляційну плівку, запам’ятайте, що фольгований бік має бути розміщений до середини приміщення, а перед ним варто залишити повітряний зазор, розміром 30-50 мм.

Де купити пароізоляцію?

Якщо Ви вже вирішили, що Вам потрібна пароізоляція, ціна на неї Ваш влаштовує, а функції є зрозумілими, пропонуємо перейти до оформлення замовлення в нашому інтернет-магазині. Тут Ви можете купити пароізоляційні плівки максимально вигідно та дуже оперативно отримати товар у Львові, Києві, Харкові чи будь-якому іншому місті Україні. Тож не зволікайте та зробіть це прямо зараз!