Loading...
Супердифузійна Мембрана Juta Евробарьер 115
Супердифузійна Мембрана Евробарьер Плюс
Супердифузійна Мембрана Евробарьер Q160
Супердифузійна Мембрана Eurotop N35
Супердифузійна Мембрана Eurotop N15
Супердифузійна Мембрана Fakro Eurotop L2
Супердифузійна Мембрана Eurovent Comfort
Супердифузійна Мембрана Eurovent Maxi
Супердифузійна Мембрана Eurovent Super
Супердифузійна Мембрана Strotex Basic 1300
Супердифузійна Мембрана Dorken Delta-Vent S PLUS
Супердифузійна Мембрана Dorken Delta-Vent S

Сторінка 1 з 2, показується 12 записів із 19 всього, починаючи з запису 1, закінчуючи 12

Супердифузійні Мембрани

Супердифузійна мембрана - це ідеальний інструмент для збереження конструкції Вашого дому та забезпечення комфортного проживання у ньому. Матеріал надійно виводить водяну пару на зовні приміщення, а також блокує доступ опадів, шкідливого випромінювання та вологи до його середини.

Ключові характеристики супердифузійних мембран

Перед тим, як купити супердифузійну мембрану, варто більше дізнатися про особливості данного будівельного товару. Зокрема:


  • Досить велика кількість шарів мембран забезпечує відмінний рівень гідроізоляції

  • Хороша звукоізоляція дозволяє ефективно використовувати їх для облаштування горищ та мансард

  • Захист від провітрювання дозволяє підвищити теплозахисні властивості покрівлі на 7% та більше.


Ще однією важливою перевагою супердифузійних мембран є поєднання у їхньому ефекті характеристик паро - та вітробар’єрів. Такий тип захисту покрівлі не потребує наявності додаткової прихованої вентиляції та монтується безпосередньо на поверхню теплоізолюючого шару.


Якісна супердифузійна мембрана також перешкоджатиме гниттю покрівлі, утворенню грибків тощо. Крім цього, плівка виготовляється з повністю безпечних екологічних матеріалів та лише підвищить рівень комфорту Вашого дому.

Супердифузійна плівка: монтаж

Встановлення супердифузійних мембран відбувається без додаткових вентиляційних зазорів.Вони монтуються безпосередньо на теплоізолюючий шар, по площині крокв чи будь-кому іншому типу покрівлі. Таким чином мембрана підсилює властивості вже існуючого утеплювача, чим ще раз доводить фінансову вигоду придбання цього матеріалу.


Хоча не можна сказати, що супердифузійні плівки є дуже дешевими, ціна на них абсолютно виправдана. Ви можете використовувати мембрану, незалежно від того, з чого зроблений дах приміщення. Це може бути: єврошифер, метало- чи керамічна черепиця, азбестоцементний матеріал тощо. У будь-якому разі залучення плівки для захисту та надійності покрівлі Вашого будинку просто необхідне.

Купити супердифузійну мембрану - де та як?

Якщо Ви шукаєте інтернет-магазин, де можна вигідно купити якісну супердифузійну мембрану - то Ви вже тут! “100 плівок” пропонує Вам надійні будівельні плівки провідних виробників Європи та доступні ціни на них.


Скоріш оформляйте замовлення чи зателефонуйте нам для консультації та вибору супердифузійної мембрани. Поспішайте!